Bölüm Programları

BÖLÜM SAAT YER
Biyolojik Bilimler 14:00 – 17:00 Biyolojik Bilimler Bölümü Z-15 Nolu Toplantı Odası
Kimya 14.00 – 17.30 K-AUD ve Kimya Kantin bahçesi
Tarih 14.00 -19.00 Yuluğ Tekin Kurat Toplantı Salonu
Sosyoloji 14:00 – 16:00 Beşeri Bilimler Binası Kantini Bahçesi
Fizik 14.00 – 17.30 Fizik Bölümü Kantin Bahçesi
Psikoloji 14.00 – 16.00 Beşeri Bilimler Binası Kantin Bahçesi
Matematik 14:00 – 17:00 Matematik Bölümü Arka Bahçe
Felsefe 15.30 – 17.30 Beşeri Bilimler Binası B-115
İstatistik 14.00 – 17:30 İstatistik Bölümü Bahçesi
İktisat 14:00 – 16:00 İİBF A Binası F-AUD ve F106 Salonu
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi 14.00 – 17.30 İİBF A Binası Çobanoğlu Salonu
İşletme 12.30 – 15:30 İİBF B Binası Hazırlık Girişi Bahçe
Uluslararası İlişkiler 14.00 – 17.00 İİBF B Binası G111
Beden Eğitimi ve Spor 14:00 – 17:00 Baraka Spor Salonu
Eğitim Bilimleri 13:00 – 17:30 Eğitim Fakültesi 3. Kat
Yabancı Diller Eğitimi 14:00 – 17:30 Eğitim Fakültesi B Binası
Temel Eğitim (Okul Öncesi Öğretmenliği) 13.30 – 17.30 Eğitim Fakültesi Dekanlığı ES01
Gıda Mühendisliği 14:00 – 17:00 Gıda Mühendisliği Amfisi ve İç Bahçe
Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 14:30 – 17:00 A Blok ve A ve C Blok arası açık alan
Jeoloji Mühendisliği 13:30 – 17:30 Jeoloji Mühendisliği Bölümü Arka Bahçesi
Kimya Mühendisliği 14:30 – 17:30 Z-14 Amfi
Maden Mühendisliği 14:00 – 18:00 Amfi ve Bölüm Bahçesi
Çevre Mühendisliği 14:00 – 17:30 Çevre Mühendisliği Bölümü Kantini Bahçesi
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği 14:00 – 17:30 Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Kantini Bahçesi
Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği 14.00 – 17:30 Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği Bölümü
Bilgisayar Mühendisliği 14:00 – 17:00 Bilgisayar Mühendisliği A Binası Bahçesi
Havacılık ve Uzay Mühendisliği 15.00 – 18.00 Havacılık ve Uzay Mühendisliği Bölümü
Endüstri Mühendisliği 14.00 – 17.00 IE 03 amfisi
İnşaat Mühendisliği 14.00 – 17.00 K1 Binası
Makina Mühendisliği 14.00 – 17.30 E ve G Blok E200 G101 G102 G103
Mimarlık Fakültesi 14.00 – 18.30 Mimarlık Fakültesi Bahçesi ve İç Bölümü
Meslek Yüksekokulu 14.00 – 17.00 MYO Toplantı Salonu
Bilim ve Teknoloji Politikası Çalışmaları 14.00 – 17.00 TEKPOL Ofis MM 320
Avrasya Çalışmaları 14.00 – 17.00 İİBF A Binası Çobanoğlu Salonu
Bilişim Sistemleri 14.00 – 17.00 Enformatik Enstitüsü Müdürlüğü
BÖTE                                                            14.00 – 17.00 BÖTE Bölüm Bahçesi ve EFC Seminer Ofisi
Ortaöğretim Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi 14.00 – 17.00 Eğitim Fakültesi Kantini
İlköğretim Matematik Eğitimi 14.00 – 17.00 Eğitim Fakültesi EFA-34
İlköğretim Fen Eğitimi 14.00 – 17.30 Eğitim Fakültesi EFA-22